- CAMERON SINO

Цена
€16 87 / 32 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CS-EAS300SL
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CS-EAS300SL
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Съвместим бранд | DORO |
| Съвместими модели | Emporia Smart 3; Emporia AK-S3; |
| Тип батерия | Lithium-Ion |
| Тип батерия | Lithium-Ion |
| Захранващо напрежение | 3.8 V |
| Захранващо напрежение | 3.8 V |
| Капацитет | 2100 mAh |
| Капацитет | 2100 mAh |
| Съвместими модели | Emporia Smart 3; Emporia AK-S3; |
| Съвместим бранд | DORO |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2100 mAh |
| Напрежение (V) | 3.8 V |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 7.98 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.04кг |
Резервна батерия за EMPORIA Smart 3 – 2100mAh LiPo от Cameron Sino
Осигурете надеждна енергия за вашия EMPORIA Smart 3 с тази висококачествена резервна батерия. Проектирана да отговаря на оригиналните спецификации, тя предлага дълготрайна работа, за да останете свързани през целия ден.
Ключови Предимства
- Перфектна съвместимост — Създадена специално за EMPORIA Smart 3 (AK-S3), гарантира безупречно прилягане и оптимална връзка.
- Висок капацитет — 2100mAh осигуряват достатъчно време за разговори и готовност, намалявайки нуждата от често зареждане.
- Безопасна и надеждна — Вградена защита срещу презареждане, дълбоко разреждане и късо съединение за спокойна ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Li-Polymer (LiPo) |
| Капацитет | 2100 mAh |
| Напрежение | 3.8 V |
| Съвместим модел | EMPORIA Smart 3 (AK-S3) |
| Марка | Cameron Sino |
| SKU | CS-EAS300SL |
| EAN | 4894128171560 |
Какво има в кутията
- 1 x Батерия Cameron Sino за EMPORIA Smart 3
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








